MCM IMMOBILIEN & INVESTMENT

call +90 549 668 30 14 location_on Fener Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı Kanyon Plaza No:23/A MURATPAŞA / ANTALYA mail info@mcm-invest.net
EnglishGermanRussianTurkish
Ges Santrallerimiz | MCM IMMOBILIEN & INVESTMENT

Ges Santrallerimiz


Güneş enerjisi %100 temiz, yenilenebilir bir enerji kaynağıdır ve sınırsız enerji kaynağı olan güneşten faydalanması sebebi ile tükenmeyen bir enerji türüdür. Aynı zamanda güneş enerjisi Dünyanın her yerinde elde edilebilir eve ekonomiktir. Fosil yakıtların dünyayı kirlettiği günümüzde hem temiz hem de tasarruflu bir kaynaktır. Bizlerde MCM Kapital ailesi olarak doğa dostu bir vizyona sahip olduğumuz için 2016 yılında bu sektörde çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Isparta, Yalvaç ve Keçiborlu da kurduğumuz santraller ile birçok köy ve eve elektrik üretimi yapmaktayız.

MCM Kapital Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. MCM Kapital, dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.

MCM Kapital, kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Sürekli gelişim felsefesi ile faaliyet gösteren MCM Kapital, bunu alanlarında derin bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan değerli ekibiyle gerçeğe dönüştürmektedir. 


Isparta Yalvaç Güneş Enerjisi Santrali

Isparta Keçiborlu Güneş Enerjisi Santrali